"Rozpoczęta rekrutacja na szkolenie „Zarządzanie Przedsiębiorstwem Budowlanym - OSTATNIE WOLNE MIEJSCA” Więcej
dr hab inż. Elżbieta Radziszewska-Zielina
Ostatnie miejsca na VI edycję Studiów Podyplomowych "Koordynator Bezpieczeństwa Pracy i Ochrony Zdrowia w Budownictwie" - Początek studiów 28 października 2017, zjazdy z rocznikami nieparzystymi. Więcej
dr hab. inż. Wojciech Drozd
Rekrutacja na VII edycję studiów "Przedmiarowanie, kosztorysowanie
i planowanie robót budowlanych" otwarta. Więcej

dr inż. Michał Juszczyk
Już wkrótce planujemy rekrutację na VI edycję studiów „Procedury FIDIC w przedsięwzięciach budowlanych z uwzględnieniem prawa zamówień publicznych". Planowana rekrutacja - styczeń/luty 2020 r. Rozpoczęcie studiów – marzec/kwiecień 2020r. Więcej
dr hab. inż. Agnieszka Leśniak
Gwarantujemy profesjonalne zajęcia dydaktyczne, wykłady, ćwiczenia i laboratoria w oparciu
o najlepsze dostępne oprogramowanie Zuzia, Norma Pro, Planista, Primavera, MS Project.

mgr inż. Marcin Kowalik

Kurs intensywny (IP - Intensive Programme) programu Erasmus to krótki cykl zajęć dydaktycznych przygotowany przez nauczycieli akademickich z uczelni uczestniczących w programie dla grupy studentów tych szkół wyższych. Projekt przygotowany był przez 3 uczelnie z 3 krajów uczestniczących w programie Erasmus. W kursie uczestniczyło 15 studentów, po 5 z Chorwacji, Słowacji i Polski.

Kurs intensywny może trwał minimalnie 14 kolejnych dni po około 6 godzin zajęć każdego dnia. Udział w kursie pozwolił studentom poznać nowatorskie treści, metody pracy, uczenia się i doskonalenia umiejętności.

Termin projektu:

DSC03638.JPG
  • DSC03279.JPG
    DSC03279.JPG

Zajęcia prowadzone były przez doświadczonych wykładowców z Chorwacji, Polski i Słowacji. Studenci w ramach zajęć uczestniczyli w zajęciach wykładowych, warsztatach, ćwiczeniach laboratoryjnych. Uzupełnieniem przekazywanej wiedzy były wycieczki na place budowy. Nie brakowało również wycieczek krajoznawczych, a także zawodów sportowych, spotkań towarzyskich…

Lista wykładowców

NAME

UNIVERSITY

COUNTRY

Mária Kozlovská

Renáta Bašková

Marek Krajňák

Peter Mesároš

Zuzana Struková

Tibor Šoltés

Alena Tažiková

Ivana Burcar Dunović

Miljenko Antić

Andrzej Kosecki

Elżbieta Radziszewska-Zielina

Krzysztof Zima

Poland

W zajęciach zgodnie z wytycznymi projektu uczestniczyli studenci z Chorwacji, Polski i Słowacji. Byli to studenci studiów II stopnia kierunku Budownictwo, specjalności Technologia i Organizacja Budownictwa. Poniżej lista studentów.

Lista studentów

NAME

UNIVERSITY

COUNTRY

Anton Dančišín

Alexandra Krescanková

Marián Richvalský

Miroslav Salaj

Peter Tóth

Petra Bagarić

Anamarija Buljan

Nino Kovačić

Viktor Pernjek

Velimir Šilec

Aleksander Czosnecki

Bartłomiej Piotr Młynarski

Mateusz Tomasz Nowak

Joanna Trzpis

Sabina Henryka Wajda

Poland

Wszyscy uczestnicy projektu, zarówno studenci, jak i wykładowcy byli zadowoleni z pobytu, ciekawych zajęć teoretycznych i praktycznych. Trzeba podkreślić fakt dużej integracji studentów z 3 różnych krajów, co również było celem projektu i powodowało wspaniałą atmosferę podczas całego pobytu.

W przyszłym roku zapraszamy do Polski, gdyż organizatorem kolejnego intensywnego programu będzie nasz Instytut. Zapraszamy chętnych studentów do udziału w programie. Kontakt: dr inż. Krzysztof Zima pok. 205.