"Rozpoczęta rekrutacja na szkolenie „Zarządzanie Przedsiębiorstwem Budowlanym - OSTATNIE WOLNE MIEJSCA” Więcej
dr hab inż. Elżbieta Radziszewska-Zielina
Ostatnie miejsca na VI edycję Studiów Podyplomowych "Koordynator Bezpieczeństwa Pracy i Ochrony Zdrowia w Budownictwie" - Początek studiów 28 października 2017, zjazdy z rocznikami nieparzystymi. Więcej
dr hab. inż. Wojciech Drozd
Rekrutacja na VII edycję studiów "Przedmiarowanie, kosztorysowanie
i planowanie robót budowlanych" otwarta. Więcej

dr inż. Michał Juszczyk
Już wkrótce planujemy rekrutację na VI edycję studiów „Procedury FIDIC w przedsięwzięciach budowlanych z uwzględnieniem prawa zamówień publicznych". Planowana rekrutacja - styczeń/luty 2020 r. Rozpoczęcie studiów – marzec/kwiecień 2020r. Więcej
dr hab. inż. Agnieszka Leśniak
Gwarantujemy profesjonalne zajęcia dydaktyczne, wykłady, ćwiczenia i laboratoria w oparciu
o najlepsze dostępne oprogramowanie Zuzia, Norma Pro, Planista, Primavera, MS Project.

mgr inż. Marcin Kowalik

Procedury FIDIC w przedsięwzięciach budowlanych
 z uwzględnieniem prawa zamówień publicznych

Planowany termin rozpoczęcia VI edycji studiów:  marzec/kwiecień 2020r.

CEL STUDIÓW

Studia mają na celu podniesienie kwalifikacji zawodowych w zakresie planowania i realizacji przedsięwzięć budowlanych z uwzględnieniem procedur FIDIC oraz zdobycie wiedzy z zakresu możliwości stosowania warunków kontraktowych FIDIC w projektach inwestycyjnych realizowanych w oparciu o przepisy ustawy Prawo zamówień publicznych. Podczas studiów słuchacze zapoznają się obszernie z tematyką zamówień na roboty budowlane, w tym również finansowanych ze środków unijnych. Warunki FIDIC analizowane będą w czasie studiów pod kątem zastosowań praktycznych i w warunkach polskiego prawa.
Do kogo adresowane są studia podyplomowe?
Adresaci studiów - studia są przeznaczone dla osób, które ukończyły studia wyższe na kierunku budownictwo lub pokrewnym, a także dla absolwentów innych kierunków studiów wyższych, którzy pracują w przedsiębiorstwach budowlanych, przedsiębiorstwach lub innych podmiotach prowadzących działalność inwestycyjną w budownictwie tj.:

INFORMACJE OGÓLNE O STUDIACH

Planowana liczba uczestników: 24 osoby (1 grupa wykładowa / 2 grupy laboratoryjne).

Tryb studiów: niestacjonarny, zjazdy sobotnio – niedzielne.
Miejsce studiów: Politechnika Krakowska, Wydział Inżynierii Lądowej, UL. Warszawska 24, 31-155 Kraków

Organizator studiów: Instytut Zarządzania w Budownictwie.

Kadra: Zajęcia prowadzone będą przez pracowników naukowo – dydaktycznych Politechniki Krakowskiej oraz specjalistów spoza uczelni – m.in. prawników specjalizujących się w zamówieniach publicznych, obsługujących procesy inwestycyjne, specjalistów w zakresie prowadzenia inwestycji budowlanych, doświadczonych inżynierów budowlanych, pracowników Urzędu Nadzoru Budowlanego, Wydziału Architektury Urzędu Miasta Krakowa, zarządzających zespołami kontraktowymi w projektach prowadzonych wg FIDIC. Wszyscy pracownicy prowadzący zajęcia na studiach podyplomowych posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe i doświadczenie praktyczne.

Planowany termin rozpoczęcia VI edycji studiów:  marzec/kwiecień 2020r.

Szczegóły dotyczące opłat i rozpoczęcie rekrutacji -  styczeń/luty 2020r.

RAMOWY PROGRAM STUDIÓW

Długość studiów: 150 godzin

Metodyka prowadzenia zajęć

Studia prowadzone jest w formie wykładów, ćwiczeń oraz laboratoriów komputerowych.
Program studiów podyplomowych realizowanych w ciągu 2 semestrów obejmuje:

·     98 godzin wykładów,

·     47 godzin ćwiczeń i laboratoriów komputerowych,

·     5 godzin  egzaminów.

ADMINISTRACJA:

KIEROWNIK STUDIÓW PODYPLOMOWYCH

dr hab. inż. Agnieszka Leśniak

Politechnika Krakowska
Wydział Inżynierii Lądowej
Instytut Zarządzania w Budownictwie
ul. Warszawska 24, 31-155 Kraków
fax.: +48 12 628 23 30
pokój 203 budynek główny (WIL)