1256

"Rozpoczęta rekrutacja na szkolenie „Zarządzanie Przedsiębiorstwem Budowlanym - OSTATNIE WOLNE MIEJSCA” Więcej
dr hab inż. Elżbieta Radziszewska-Zielina
Ostatnie miejsca na VI edycję Studiów Podyplomowych "Koordynator Bezpieczeństwa Pracy i Ochrony Zdrowia w Budownictwie" - Początek studiów 28 października 2017, zjazdy z rocznikami nieparzystymi. Więcej
dr hab. inż. Wojciech Drozd
Rekrutacja na VII edycję studiów "Przedmiarowanie, kosztorysowanie
i planowanie robót budowlanych" otwarta. Więcej

dr inż. Michał Juszczyk
Już wkrótce planujemy rekrutację na VI edycję studiów „Procedury FIDIC w przedsięwzięciach budowlanych z uwzględnieniem prawa zamówień publicznych". Planowana rekrutacja - styczeń/luty 2020 r. Rozpoczęcie studiów – marzec/kwiecień 2020r. Więcej
dr hab. inż. Agnieszka Leśniak
Gwarantujemy profesjonalne zajęcia dydaktyczne, wykłady, ćwiczenia i laboratoria w oparciu
o najlepsze dostępne oprogramowanie Zuzia, Norma Pro, Planista, Primavera, MS Project.

mgr inż. Marcin Kowalik

W dniu 20.04.2017r. miała miejsce uroczystość wręczenia aktu nominacji profesorskiej
Panu dr hab. inż. Wiesławowi Starowiczowi przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudę.

Prezydent podziękował nowym profesorom za lata ich działalności naukowej. Przypomniał, że czeka na Nobla dla polskiej nauki. - Chciałbym móc gościć tu na Sali Kolumnowej polskich naukowców, którzy za swoją pracę naukową, za swoje odkrycia dokonane tutaj - w naszym kraju, w naszych laboratoriach, w naszych ośrodkach badawczych, na naszych uczelniach - otrzymali Nagrodę Nobla – podkreślił Andrzej Duda.